Магнітний велотренажер M2005 HMS - популярне фітнес-обладнання, яке ідеально підходить для тренувань вдома.
Завдяки системі магнітного опору вправи відбуваються тихо і тому не заважають оточуючим людям. Їзда на велотренажері - це не що інше, як кардіотренування, тобто тренування на витривалість, спрямоване на підвищення ефективності роботи серця. Він має 8-рівневе регулювання опору, тому ми можемо адаптувати навчання до будь-якого рівня просування. Функціональний і сучасний комп'ютер враховує і відображає всі найважливіші параметри тренування. Регульоване сідло та зручні педалі з регульованими ремінцями є ще одними перевагами цього надзвичайно вдалого дизайну.
Велотренажер M2005 HMS - це універсальна техніка, яка завдяки своїм невеликим розмірам і вазі знайде своє місце навіть в невеликому просторі.
Технічні характеристики:
- Сірий колір
- Тип: вертикальний
- Клас використання: H
- Тип опору: магнітний
- Тип регулювання опору: ручне
- Кількість рівнів регулювання опору: 8
- Вага маховика (кг): 6
- Площина регулювання сідла: вертикальна
- Від сідла до педалей (мм): 600-900
- Від сідла до землі (мм): 710-1010
- Спосіб регулювання висоти сідла: поетапно (7 рівнів)
- Площина регулювання керма: горизонтальна
- Спосіб регулювання керма: плавне по нахилу
- Комп'ютер (вимірювання):
- час: так
- відстань: так
- швидкість: є
- Пульс: так
- калорії: так
- Розміри дисплея (мм): 70 x 42
- Додаткове обладнання:
- датчики пульсу: є
- вирівнювальні ніжки: є
- транспортувальні ролики або колеса: так
- Блок живлення: 2 x AAA
- Розміри велотренажера (в розкладеному вигляді):
- довжина (мм): 860
- ширина (мм): 540
- висота (мм): 1310
- Комп'ютер (функції):
- Сканування: так
- Максимальна вага користувача (кг): 110
- Вага виробу: 25 кг
Коментарі:
- Не призначений для комерційного використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Цвет | Серый |
| Тип | Вертикальный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695539806 |
| Вес маховика | 6 кг |
| Вес (кг) | 25 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Блок живлення: 2 x AAA;Регулювання опору: ручне;Регулювання висоти сидіння: поетапно (7 рівнів) |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 110 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу;Транспортувальні ролики;Компенсатори нерівності підлоги;Регулювання кута нахилу |
| Показання дисплея | Час; Швидкість;Пульс;Калорії;Відстань;Сканування;Розміри дисплея: 70 x 42 мм |
| Розміри | 860 х 540 х 1310 мм |
| Рівні навантаження | 8 рівнів |
Информация для заказа
- Цена: 7 649 ₴



