
Велотренажер магнітний HMS M9239V чорно-фіолетовий
11 823,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 20633
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
M9239V
Поєднання високої якості, функціональності та простоти використання. Флагманський продукт у пропозиції бренду HMS отримав визнання в очах тисяч задоволених клієнтів. Велотренажер оснащений маховиком вагою 9 кг, що дозволяє тренуватися з більшим навантаженням.
Завдяки системі магнітного опору вправи відбуваються тихо і тому не заважають оточуючим людям. Зручна ручка дозволяє регулювати його значення під потреби користувача. Функціональний і сучасний комп'ютер враховує і відображає всі найважливіші параметри тренування. Регульоване сідло та зручні педалі з регульованими ремінцями є ще одними перевагами цього надзвичайно вдалого дизайну.
Модель M9239V оснащена сенсорними датчиками для вимірювання пульсу. Обладнання виготовлено з високоякісного матеріалу. M9239V завоював довіру тисяч користувачів - він не розчарує і вас!
Функції:
- Дисплей:
- час
- відстань
- швидкість
- калорій
- пульс
- Вимірювання пульсу: сенсорні датчики
Технічні характеристики:
- Опір: магнітний
- Навантаження: 8 рівнів
- Маховик: 9 кг
- Транспортні ролики
- Регулювання сідла: вертикально/горизонтально
- Регулювання керма
- Розмір після розкладання:
- довжина: 93 см
- ширина: 54,5 см
- зріст: 138 см
- Регулювання сидіння:
- відстань від сидіння до землі 81÷100 см (крок 3 см)
- відстань від сидіння до педалей по діагоналі 72÷90 см
- горизонтальне регулювання: 7 см
- Вага: 23 кг
- Макс. вага користувача: 120 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Цвет | Фиолетовый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695562873 |
| Вес маховика | 9 кг |
| Вес (кг) | 23 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Регулювання опору: ручне;Регулювання сидіння: вертикально та горизонтально; Відстань від сидіння до землі: 81-100 см (крок 3 см);Відстань від сидіння до педалей по діагоналі: 72-90 см; |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 120 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Вимірювання пульсу |
| Показання дисплея | Час;Швидкість;Відстань;Калорії;Пульс |
| Розміри | 93 х 54,5 х 138 см |
| Рівні навантаження | 8 рівнів |
| Тип | Магнітні |
- Цена: 11 823,90 ₴


