Магнітний еліптичний тренажер H6504 HMS
Це поєднання високої якості, функціональності та простоти у використанні. Еліптичний тренажер - це універсальний пристрій для поліпшення загальної фізичної форми, зменшення жирових відкладень і підвищення працездатності організму. Обладнання має великий маховик і стійку конструкцію. У свою чергу, використання найкращих матеріалів забезпечить тривале та безвідмовне використання. Завдяки системі магнітного опору вправи проходять безшумно, тому вони не заважають оточуючим. Зручна ручка дозволяє регулювати його значення під потреби користувача. Функціональний і сучасний комп'ютер враховує і відображає всі найважливіші параметри тренування. Зручні нековзкі педалі є ще однією перевагою цього надзвичайно вдалого дизайну. Наче цього було недостатньо, H6504 можна скласти, завдяки чому після навчання він займає мало місця, і ми легко можемо знайти для нього місце.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес маховика | 8 кг |
| Вес (кг) | 48 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Рідкокристалічний дисплей |
| Довжина кроку | 390 мм |
| Додаткові характеристики | Відстань між педалями: 183 мм |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 110 кг |
| Особенности | Підставка для аксесуарів;Транспортувальні ролики;Компенсатори нерівності підлоги;Вимірювання пульсу |
| Показання дисплея | Сканування;Час;Швидкість;Відстань;Спалені калорії;Вимірювання пульсу;Відновлення;Підшкірний жир |
| Розміри в розкладеному вигляді | 181 х 67 х 174 см |
| Розміри в складеному вигляді | 92 х 67 х 174 см |
| Рівні навантаження | 8 рівнів |
| Тип | Магнітні |
- Цена: 19 853,90 ₴



