H5813i
Це еліптичний тренажер з нової серії продуктів, в яку також входять лежачий і класичний велосипед. Це поєднання високої якості, функціональності та простоти використання. Завдяки системі магнітного опору вправи відбуваються тихо і не заважають оточуючим. Заняття на еліптичному тренажері мають ряд переваг: спалюють жир, підвищують працездатність, зміцнюють всі найважливіші групи м'язів, при цьому не навантажують суглоби і мінімізують ризик травм.
Еліптичний тренажер оснащений інноваційним комп'ютером з можливістю підключення телефону або планшета під управлінням Android або iOS. Це надає користувачеві доступ до безкоштовної програми iConsole+навчання. Це не просто черговий додаток на ринку, який урізноманітнює вправи. Додаток є комбінацією добре відомих iBiking та iRuning, що означає, що він сумісний з різними пристроями (бігова доріжка, велосипед, еліптичний тренажер). Завдяки цьому користувач отримує доступ до всієї історії своїх тренувань, може ділитися своїми досягненнями з іншими користувачами через соціальні мережі (Facebook, Twitter).
Крім того, користувач має в своєму розпорядженні великий комп'ютер з рідкокристалічним дисплеєм. Завдяки йому ми можемо самостійно встановлювати час тренування або навантаження. Пристрій також має 12 тренувальних програм, які будуть ідеально керувати нашими вправами. Завдяки сенсорним датчикам ми можемо постійно контролювати свій пульс. На дисплеї під час тренування ми знайдемо найкориснішу та корисну інформацію, таку як: сканування, час, швидкість, дистанція, пульс, калорії, жир. Продукт також має функції відновлення.
H5813i — міцна, стабільна конструкція. Вирівнювальні ніжки допоможуть рівно встановити обладнання, а встановлені транспортувальні колеса полегшать його переміщення. Завдяки тримачу для мобільного пристрою та пляшці з водою все необхідне для тренувань буде під рукою.
H5813i - найкращий вибір для людей, які віддають перевагу кардіотренуванням і в той же час не хочуть навантажувати свої суглоби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес маховика | 9 кг |
| Вес (кг) | 58 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD-дисплей |
| Довжина кроку | 42 см |
| Додаткові характеристики | Регулювання опору: автоматичне;Bluetooth |
| Живлення тренажера | Мережа 230В |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Задньоприводні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество программ | Загальна кількість навчальних програм: 19 |
| Максимальне навантаження, кг | 150 кг |
| Особенности | Підставка для аксесуарів;Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки;Компенсатори нерівності підлоги;Вимірювання пульсу |
| Показання дисплея | Сканування;Час;Швидкість;Відстань;Пульс;Відновлення;Підшкірний жир;Калорії |
| Программы | Підтримка безкоштовної програми iConsole+навчання |
| Розміри | 166 x 70 x 158 см |
| Рівні навантаження | 32 рівні |
| Тип | Магнітні |
- Цена: 34 373,90 ₴



