Еліптичний тренажер H2205
Дозволить комфортно тренуватися навіть в маленькій квартирі. Це ідеальне рішення для людей, які шукають компактне обладнання, яке займає мало місця. Його цікавий інноваційний дизайн сподобається кожному любителю домашніх тренувань.
H2205 від HMS дозволить вам ефективно поліпшити свій стан, спалити непотрібний жир і зміцнити м'язи.
Опір регулюється ручкою. Вправи дуже тихі, тому не заважають оточуючим людям.
На дисплеї комп'ютера відображаються найважливіші дані про тренування, включаючи пульс, який можна виміряти за допомогою сенсорних датчиків, розташованих на ручках.
Ще однією перевагою цієї конструкції є сталеві полози, оснащені зручними нековзкими ніжками.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес маховика | 6 кг |
| Вес (кг) | 32,5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Є |
| Довжина кроку | 30 см |
| Додаткові характеристики | Регулювання опору: ручне;Відстань педалей (кроків): 250;Сталеві полози;Нековзкі ніжки |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Задньоприводні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 120 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу;Транспортувальні ролики;Компенсатори нерівності підлоги;Підставка для аксесуарів |
| Показання дисплея | Час;Відстань;Швидкість;Пульс;Калорії;Температура навколишнього середовища;Сканування |
| Розміри | 1230 х 600 х 1520 мм |
| Рівні навантаження | 8 рівнів |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 10 888,90 ₴



