Магнітний еліптичний тренажер H6996 HMS
Це поєднання високої якості, функціональності та простоти використання. Тренажер є універсальним пристроєм для поліпшення загального стану, зниження жирових відкладень і підвищення працездатності організму. Обладнання має великий маховик і стійку конструкцію. У свою чергу, використання найкращих матеріалів забезпечить тривале та безвідмовне використання. Завдяки системі магнітного опору вправи проходять безшумно, тому вони не заважають оточуючим.
Еліптичний тренажер оснащений сучасним комп'ютером з рідкокристалічним дисплеєм. Елементи керування дуже інтуїтивно зрозумілі та прості. H6996, має загалом 23 вбудовані програми. Кожен користувач, незалежно від рівня підготовки, знайде для себе потрібну програму.
Модель H6996 оснащена місцем для мобільного пристрою, завдяки якому ми можемо легко використовувати, наприклад, планшет під час тренувань.
H6996 - міцна, стійка конструкція. Вирівнювальні ніжки допоможуть рівно встановити обладнання, а встановлені транспортувальні колеса полегшать його переміщення.
H6996 HMS - найкращий вибір для людей, які віддають перевагу кардіотренуванням вдома.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес маховика | 6 кг |
| Вес (кг) | 38,5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Рідкокристалічний дисплей |
| Довжина кроку | 290 мм |
| Додаткові характеристики | Регулювання опору: автоматичний;Відстань між педалями: 385 мм |
| Живлення тренажера | Мережа 240В |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Задньоприводні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество программ | Загальна кількість програм: 23;Кількість вбудованих навчальних програм: 12;Кількість індивідуальних програм навчання: 4 |
| Максимальне навантаження, кг | 120 кг |
| Особенности | Підставка для аксесуарів;Транспортувальні ролики;Компенсатори нерівності підлоги;Вимірювання пульсу |
| Показання дисплея | Час;Відстань;Швидкість;Пульс;Калорії;HRC;Відновлення;ВАТТ;Сканування;Розміри дисплея: 78 x 43 мм |
| Розміри | 1160 х 610 х 1595 мм |
| Рівні навантаження | 16 рівнів |
| Тип | Магнітні |
- Цена: 21 118,90 ₴



