Магнітний еліптичний тренажер H6319 HMS PREMIUM - це поєднання високої якості, функціональності та простоти використання. Тренажер є універсальним пристроєм для поліпшення загального стану, зниження жирових відкладень і підвищення працездатності організму. Обладнання має великий маховик і стійку конструкцію. У свою чергу, використання найкращих матеріалів забезпечить тривале та безвідмовне використання. Завдяки системі магнітного опору вправи проходять безшумно, тому вони не заважають оточуючим.
Еліптичний тренажер оснащений сучасним комп'ютером з рідкокристалічним дисплеєм. Елементи керування дуже інтуїтивно зрозумілі та прості. H6319, має загалом 24 вбудовані програми. Кожен користувач, незалежно від рівня підготовки, знайде для себе потрібну програму. Звичайно, доступна і класична мануальна програма, де ми самі змінюємо навантаження протягом усього тренування. Завдяки сенсорним датчикам ми можемо постійно контролювати свій пульс. На дисплеї під час тренування ми знайдемо найкориснішу та корисну інформацію, таку як: час, швидкість, дистанція, пульс, калорії.
Модель H6319 оснащена місцем для мобільного пристрою, завдяки якому ми легко можемо використовувати, наприклад, планшет під час тренувань.
H6319 - міцна, стійка конструкція. Вирівнювальні ніжки допоможуть рівно встановити обладнання, а встановлені транспортувальні колеса полегшать його переміщення.
H6319 HMS PREMIUM - найкращий вибір для людей, які віддають перевагу кардіотренуванням вдома.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес маховика | 7 кг |
| Вес (кг) | 72 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Рідкокристалічний дисплей |
| Довжина кроку | 400 мм |
| Додаткові характеристики | Регулювання опору: автоматичний;Відстань між протекторами: 255 мм |
| Живлення тренажера | Мережа 240В |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Передньопривідні |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество программ | Загальна кількість програм: 24;Кількість вбудованих навчальних програм: 12;Кількість індивідуальних програм навчання: 4;HRC: 4 |
| Максимальне навантаження, кг | 120 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу;Підставка для аксесуарів;Компенсатори нерівності підлоги;Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Показання дисплея | Час;Відстань;Швидкість;Пульс;Калорії;Повторень за хвилину;ВАТТ |
| Розміри | 1680 х 730 х 1760 мм |
| Рівні навантаження | 24 рівні |
| Тип | Магнітні |
- Цена: 39 653,90 ₴



