
Автомобільний інвертор з 24В на 220В Green Cell 500Вт (INV04DE)
1 549 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21190
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Автомобільний перетворювач (інвертор, інвертор) - дозволяє підключити до автомобільної установки пристрої, що вимагають 230V AC. Вам потрібна розетка в машині? Це продукт для вас.
- Вам потрібен інвертор для установки на 12 або 24 В? Бажаєте живити свій комп’ютер, лампу чи блок живлення? Вам потрібен перетворювач напруги для кемпінгу чи для вантажівки? У пропозиції GC ви точно знайдете потрібну модель інвертора.
- Висока якість компонентів, сертифікована безпека , безвідмовність - ось три найважливіші характеристики ГХ перетворювачів . Довіртеся фахівцям із забезпечення Свіжою Енергією!
- Якщо у вас є сумніви щодо вибору правильного конвертера – відвідайте наш блог або зв'яжіться з BOK. Ми розвіємо всі сумніви!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Green Cell |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 843g |
| Выходное напряжение | 230V AC |
| Вихідна частота | 50Гц |
| Входное напряжение | 24В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ефективність | 85% |
| Значення запобіжника | 30A |
| Цвет | Черный |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість запобіжників | 2 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Номінальна вхідна напруга, В | 24 |
| Номинальная мощность, Вт | 500 |
| Особенности | Роз’єм USB;Вбудований запобіжник;Індикатор роботи;Апроксимована синусоїда |
| Перетворення | DC-AC |
| Пікова потужність (імпульсна) | 1000 Вт |
| Розміри | 189x106x60мм |
| Розміри без кріплення | 19,6см x 10,6см x 6,2см |
| Споживання електроенергії без навантаження | 0,6A |
Информация для заказа
- Цена: 1 549 ₴


