
Автомобільний інвертор з 12В на 220В Green Cell Pro 300Вт з USB (INVGC01)
1 538,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21212
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Залишайтеся на зв'язку - автомобільний інвертор - це пристрій, який дозволяє використовувати електронні пристрої, де б ви не були, навіть перебуваючи далеко від джерела живлення
- Універсальний і адаптований - інвертор Green Cell Pro не тільки оснащений розетками, до яких можна підключати електричні пристрої , але також має USB-порт, придатний для зарядки невеликих гаджетів, таких як смартфон або планшет.
- Безпека в будь-який час - наш інвертор Green Cell Pro має низку засобів захисту та сертифікатів проти перенапруги , щоб переконатися, що ваші пристрої не тільки працюють безперебійно, але й забезпечують безпеку
- Модифікована синусоїда - передбачає більш просту конструкцію перетворювача, що забезпечує меншу частоту відмов . Інвертор з модифікованою синусоїдою забезпечує стабільну роботу таких пристроїв, як блоки живлення, комп'ютери, світлодіодні лампи
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Green Cell |
| Цвет | Чёрный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 627g |
| Варіант | 12В / 300Вт |
| Выходное напряжение | 230V AC |
| Вихідна частота | 50Гц |
| Входное напряжение | 12В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ефективність | 90% |
| Значення запобіжника | 30A |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість запобіжників | 1 |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Номінальна вхідна напруга, В | 12 |
| Номинальная мощность, Вт | 300 |
| Перетворення | DC-AC |
| Пікова потужність (імпульсна) | 600 Вт |
| Розміри | 150x106x60мм |
| Розміри без кріплення | 15,6см x 10,6см x 6,2см |
| Споживання електроенергії без навантаження | 0,6A |
| Тип синусоїди | Модифікована синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 1 538,90 ₴


