
Акумулятор для електровелосипедів Green Cell 36В 14.5А/год, 522Вт/год, Down Tube
19 413,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21245
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Акумулятор GC PowerMove для електровелосипеда - розроблений і зібраний у Польщі з компонентами найвищої якості та найвищими стандартами якості
- Висока продуктивність і надійність завдяки високоякісним літій-іонним елементам і потужному BMS 30A
- Інтелектуальна система керування батареєю постійно контролює батарею, щоб забезпечити безпечне водіння та зарядку, а також максимізувати термін служби елементів
- Напруга: 36В | Ємність: 14.5Ah | BMS: 30A | Вихід: EC5 | Для двигунів: Bafang, TSDZ, Voilamart | В комплекті: акумулятор, зарядний пристрій, ключі від протиугінного замка та всі необхідні для встановлення компоненти
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Green Cell |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність (Вт·год) | 522 |
| Ємність, А*год | 14.5 |
| Вес | 3.01 кг |
| Варіант | 14.5Ah |
| Вид | Акумулятори |
| Вхід | 5.5*2.1 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для двигунів | 250 Вт;до 750 Вт |
| Комплектация | акумулятор;зарядний пристрій;2x ключ;комплект кріплень;інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Напруга, В | 36 |
| Назначение | Для електровелосипеда |
| Розміри | 367x90x90мм |
| Тип | Li-Ion |
| Тип корпуса | Down Tube |
Информация для заказа
- Цена: 19 413,90 ₴


