
Акумулятор для електровелосипедів Green Cell 36В 15.6А/год, 562Вт/год, Down Tube з зарядкою
17 323,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21253
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Акумулятор для електровелосипеда Green Cell - більший запас ходу та довший час роботи завдяки високоякісним літій-іонним елементам.
- Інтелектуальна система BMS постійно контролює акумулятор, щоб забезпечити безпечну та надійну роботу як під час руху, так і під час зарядки.
- Повний комплект , що включає: акумулятор, зарядний пристрій, ключі від протиугінного замка та всі необхідні компоненти для встановлення.
- Напруга: 36В | Ємність: 15.6Ah | Вхід: 5,5 x 2,1 мм | Вихід: GX16-2P | Максимальна потужність двигуна: 250 Вт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Green Cell |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність (Вт·год) | 562 |
| Ємність, А*год | 15.6 |
| Вес | 3.80kg |
| Вид | Акумулятори |
| Вхід | 5.5*2.1 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для двигунів | до 250 Вт |
| Комплектация | акумулятор;зарядний пристрій;2x ключ;комплект кріплень;інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Напруга, В | 36 |
| Назначение | Для електровелосипеда |
| Розміри | 377x78x132мм |
| Тип | Li-Ion |
| Тип корпуса | Down Tube |
Информация для заказа
- Цена: 17 323,90 ₴


