
Акумулятор для електровелосипедів Green Cell 36В 7.8А/год, 281Вт/год, Frame Type з зарядкою
12 923,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21255
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Ви шукаєте акумулятор для свого електровелосипеда ? Ви їздите по бездоріжжю і вам потрібна потужність, чи, можливо, по місту і витривалість важлива для вас? Ви потрапили в потрібне місце . Акумулятор для електровелосипеда GreenCell виправдає всі ваші очікування.
- У пропозиції GreenCell ви знайдете акумулятор , який точно відповідає вашій моделі . Всі компоненти, які використовуються у виробництві, мають найвищу якість. Багажники Li-On забезпечують тривалий термін служби, корпус міцний і має ергономічну форму.
- Купуючи акумулятор для електровелосипеда GreenCell, ви отримуєте повний комплект , який містить: акумулятор для електровелосипеда, спеціальний зарядний пристрій, ключ для протиугінного замка, інструкцію та всі елементи для встановлення акумулятора на ваш велосипед!
- Інтелектуальна система BMS постійно контролює та оптимізує роботу батареї, щоб забезпечити безпеку, надійність і найкращий запас ходу, адаптований до вашого стилю водіння. Довіртеся фахівцям із забезпечення Свіжою Енергією!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Green Cell |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність (Вт·год) | 281 |
| Ємність, А*год | 7.8 |
| Вес | 1.9 кг |
| Вид | Акумулятори |
| Вхід | 5.5*2.1 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для двигунів | до 250 Вт |
| Комплектация | акумулятор;зарядний пристрій;2x ключ;комплект кріплень;інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Напруга, В | 36 |
| Назначение | Для електровелосипеда |
| Розміри | 375x80x45мм |
| Тип | Li-Ion |
| Тип корпуса | Frame Battery |
Информация для заказа
- Цена: 12 923,90 ₴


