
Орбітрек магнітний Body Sculpture E1660 V2
11 053,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: E1660V2
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Магнітний еліптичний тренажер BE 1660 від Body Sculpture - ідеальне обладнання, яке допоможе вам виконувати ефективні тренування вдома. Вам більше не потрібно витрачати час на те, щоб йти кудись, діставатися туди й оформляти абонемент у спортзал. Еліптичний тренажер - це пристрій, який дозволяє тренувати все тіло і рівномірно спалювати жирову тканину. Він ідеально підходить для людей, які хочуть покращити свою фізичну форму та зовнішній вигляд фігури.
Стійка конструкція пристрою гарантує безпеку і комфорт занять. Широкі неслизькі полози запобігають ковзанню ніг під час тренувань, а рухи тіла природні та вільні. Додатковою перевагою еліптичного тренажера є система опору з ручним керуванням. Це дозволяє плавно оцінювати рівень складності вправ. Ви можете встановити опір відповідно до своєї мети тренування, а потім змінити його посередині, не зупиняючись. На ручках є датчики пульсу. Завдяки їм можна проводити більш ефективні тренування з використанням зон ЧСС. Пам’ятайте, що вимірювання пульсу за допомогою датчиків, розміщених у виробі, дає приблизні (індикативні) результати. Обладнання не є медичним продуктом. Багатофункціональний комп'ютер з рідкокристалічним дисплеєм показує дані про швидкість, час, калорії, відстань і пульс. Це гарантує, що ви можете постійно відстежувати свій прогрес.
Також на еліптичному тренажері встановлена підставка для смартфона. Завдяки йому вам не доведеться шукати безпечне місце, щоб відкласти телефон під час тренування.
Технічні дані:
- Розміри : 102,5 x 61 x 154 см (Д x Ш x В)
- Вага : 24 кг
- Вага маховика: 5 кг
- Максимальна вага користувача : 100 кг
- Призначення: домашнє використання
- Гарантія: 2 роки
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Body Sculpture |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903733007108 |
| Вес маховика | 5 кг |
| Вес (кг) | 24 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Цифровий |
| Додаткові характеристики | Стійка конструкція пристрою гарантує безпеку і комфорт занять;Протиковзкі полози роблять рух тіла природним і вільним |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Нескладані |
| Максимальне навантаження, кг | 100 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу;Підставка для аксесуарів |
| Показання дисплея | Пульс, час, швидкість, відстань, калорії, сканування |
| Розміри | 102,5 x 61 x 154 см |
| Рівні навантаження | 8 рівнів |
| Тип | Магнітні |
- Цена: 11 053,90 ₴


