
Гантель Bowflex SelectTech 1090i
21 998,90 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 22032
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Регульована гантель BowFlex SelectTech 1090i
Опис
Регульовані гантелі BowFlex SelectTech 1090i - це абсолютна новинка і унікальний продукт на ринку. Спеціальна технологія дозволяє легко регулювати навантаження, економлячи час і місце. Замість того, щоб купувати 17 пар гантелей, тепер вам потрібна лише одна, навантаження якої ви можете регулювати під свої поточні тренувальні потреби.
Додатково ви отримуєте спеціальні підставки для зберігання, що додає зручності та порядку у вашому тренувальному просторі.
Основні переваги
Економія простору
SelectTech 1090i замінює 17 наборів ваг, що дозволяє значно зекономити місце у вашому домі. Міцні матеріали забезпечують довговічність та безпеку під час тренувань.
Налаштування навантажень
За допомогою вагового диска можна легко регулювати вагу гантелей від 4 до 41 кг (10 до 90 фунтів). Всього є 17 рівнів ваги: 4, 7, 9, 11, 14, 16, 18, 20, 23, 25, 27, 30, 32, 34, 36, 39, і 41 кг.
Матеріали та дизайн
Гантелі виготовлені зі сталі, нейлону, ABS-пластику та термопластичної гуми, що забезпечує їх міцність та комфорт під час використання.
Технічні дані
- Вага: 4 до 41 кг (10 до 90 фунтів) на кожну гантель
- Розміри однієї гантелі: 44.4 x 24.2 x 25.3 см (Д x Ш x В)
- Кількість налаштувань ваги: 17
- Матеріали: сталь, нейлон, ABS-пластик, термопластична гума
- Модель: 8000865
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bowflex |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 41 |
| Варіант | Гантель 1090i |
| Вид | Гантелі |
| Вид замка | Автоматичний |
| Высота | 25,3 см |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 44,4 см |
| Цвет | Чорний;Червоний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Материал | Метал;Сталь;Пластик |
| Особенности | Регулювання ваги |
| Покрытие | Порошкове покриття |
| Назначение | Силові тренування |
| Размер | 41 |
| Тип | Набірні |
| Толщина (мм) | x 24,2 x |
| Форма грифа | Пряма |
| Ширина | 24,2 см |
- Цена: 21 998,90 ₴


