Масажний ролик P2I MASSAGE BAR з двома ручками, натхненний зовнішнім виглядом керма гірського велосипеда, забезпечує більший контроль над силою тиску під час масажу.
Розроблено з унікальною системою кулькових підшипників, яка дозволяє валику плавно котитися по шкірі. Спеціальні канавки глибше розслаблюють/відновлюють м'язи після тренування.
Переваги:
- прискорює регенерацію м'язів,
- покращує еластичність шкіри,
- підвищує оксигенацію м'язів,
- ідеально підходить для міофасціальної терапії всього тіла.
Використовуйте до і після тренування та під час розтяжки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pure2Improve |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8719407013903 |
| Вага брутто | 0,5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 53 см |
| Цвет | червоно-Чорний |
| Материалы | Піна EVA, PP поліпропілен, TPR термопластична гума |
| Розміри упакування | 59x14x15 см |
Информация для заказа
- Цена: 878,90 ₴



