
Тренувальна силова стрічка для ніг Pure2improve Lateral Trainer
878,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 21517
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ремінець для тренування ніг P2I LATERAL TRAINER - це пристрій, який дозволить вам працювати над швидким першим кроком, який є основою, якщо ви хочете обігнати суперника і перехопити м'яч.
застосування :
- тренування м'язів ніг,
- тренування привідних м'язів,
- тренування опору,
- можна використовувати для покращення стабільності суглобів,
- підвищує вибухову силу спортсмена,
- тренування швидкого старту/першого кроку
- робота над балансом тіла
- робота над рухом стегон.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pure2Improve |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8719033335240 |
| Вага брутто | 0,2 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 41 см |
| Цвет | Черно-красный |
| Материалы | 70% сіткаPP, 10% гума латексна, 10% нейлон, 5% метал, 15% піна |
| Розміри упакування | 20,5x8x15 см |
Информация для заказа
- Цена: 878,90 ₴


