
Захисний килим для тренажерів HMS Premium MPS16 1600x800x6
1 758,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17-48-051
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Килимок HMS MPS22 - це якісне та міцне підлогове покриття, призначене для кардіо та силових тренажерів.
Ефективно захищає підлогу від пошкоджень. Крім того, такий килимок чудово поглинає шуми під час тренування, зменшуючи вібрацію, викликану вправами на тренажерах. Варто врахувати, що це не є підлога для вправ зі штангою.
Товщина килимка 0,6 см ідеальна підходить для кардіотренажерів, таких як велотренажери, бігові доріжки, орбітреки чи гребні тренажери. Завдяки протиковзким властивостям його можна використовувати на будь-якій поверхні.
Переваги:
- Захищає підлогу від пошкоджень
- Зменшує шум і вібрацію
- Легко чистити
Специфікація:
- Матеріал: ПВХ
- Розміри:
- довжина: 160 см
- ширина: 80 см
- Товщина: 0,6 см
- Зауваження: Не для комерційного використання
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Цвет | Черный |
| Материал | ПВХ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695537505 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Размер | 160 x 80 см |
| Розміри | довжина: 160 см |
| Тип | Килимки |
| Толщина | 0,6 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 758,90 ₴


