
Турнік у дверний отвір HMS Premium DD201 90-130см
1 373,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17-45-031
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
DD201 HMS Premium - розпірна планка з дуже міцної сталі
Продукт є ідеальним рішенням, коли немає місця для повнорозмірного домашнього тренажерного залу. Великий діапазон регулювань довжини в діапазоні: 90 - 130 см дозволить легко знайти місце для установки штанги.
Планка має багато переваг, які підтримують навчання та гарантують безпеку. Тверді силіконові накладки забезпечують стійке положення штанги, а фіксатор запобігає її обертанню. Ручки покриті спеціальним матеріалом, який вбирає піт і запобігає ковзанню рук. Крім того, виріб стійкий до подряпин завдяки антикорозійній ґрунтовці та міцному порошковому покриттю.
Наче цього мало, максимальне навантаження на штангу становить 200 кг.
Вправи, які виконуються на перекладині, зміцнюють і розвивають не тільки найширші м’язи спини, але і біцепси, передпліччя. Використовуючи його, ви також можете добре тренувати м’язи живота.
DD201 HMS Premium - ідеальний вибір для домашнього тренажерного залу.
Специфікація:
- Матеріал: сталь, ABS, EVA
- Розміри:
- Довжина: 90 – 130 см
- Внутрішній діаметр труби: 25 мм
- Зовнішній діаметр труби: 30 мм
- Діаметр ручки: 44 мм
- Максимальне навантаження: 200 кг
Коментарі:
- Не призначений для комерційного використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695592665 |
| Вид | Турніки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | У дверний отвір |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Размер | 90-130см |
| Розміри | Довжина: 90 – 130 см |
| Тип | Дитячі;Дорослі |
- Цена: 1 373,90 ₴


