
Стійки для штанги з страховкою HMS Premium STR18
6 543,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17-62-061
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
STR18 HMS - багатофункціональна стійка для штанги
Можливість налаштування висоти і ширини підставки означає, що її можна використовувати для різних вправ. Ми легко можемо зробити присідання зі штангою, а додавши лаву, жим лежачи. Відрегулювати виріб на певну висоту не складе труднощів завдяки широкому діапазону регулювання висоти. Кожен тренується під час певної вправи любить по-своєму класти руки на штангу. Можливість розширення підставки в ширину забезпечить ідеальну відстань для захоплення.
STR18 дуже безпечний і стабільний. Для забезпечення максимальної безпеки має балки, які будуть захистом при виконанні присідань. Таке рішення дозволяє займатися самостійно без страхування і не боятися нещасного випадку.
STR18 HMS означає тверді матеріали, міцну конструкцію та комфорт використання. Ідеальний вибір для домашнього тренажерного залу.
Специфікація:
- Матеріал: сталь
- Розміри:
- Довжина: 93 см
- Ширина: 81 - 129 см
- Зріст: 104,5 - 169 см
- Регулювання висоти: 6 градусів
- Висота захисної балки: 70 - 79 см
- Регулювання балок безпеки: 4 кроки
- Довжина страхувальних балок: 27,5 см
- Максимальне навантаження: 180 кг
- Вага виробу: 15,5 кг
Коментарі:
- Гарантія 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695538526 |
| Вес | 15,5 кг |
| Вид | Стійки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс | Домашні |
| Цвет | Чорний з жовтим |
| Конструкция | Напольная |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная нагрузка | 180 кг |
| Розміри | Довжина: 93 см |
- Цена: 6 543,90 ₴


