WPT01 HMS Premium - це візок для вагових плит.
Це полегшить дотримання порядку та транспортування вантажів у кожному спортзалі. Матеріал підставки - міцна сталь, що дозволяє витримувати максимальне навантаження до 250 кг. Завдяки міцним, стійким колесам, закріпленим на колясці, транспортування такого вантажу не складе жодних проблем. Для ще більшого комфорту коляска має ручку, покриту нековзким матеріалом, що гарантує міцне, міцне захоплення.
WPT01 HMS Premium однозначно полегшить зберігання вантажу та перенесення його між станціями.
Специфікація:
- Матеріал: сталь
- Розміри:
- Довжина: 145 см
- Ширина: 34 см
- Висота: 28 см
- Ширина відділення (від найширшого): 2 х 11 см, 2 х 9 см, 2 х 7 см, 2 х 5,5 см, 2 х 3,5 см, 2 х 4,5 см, 2 х 4 см, 2 х 3,5 см
- Довжина ручки: 12 см
- Діаметр ручки: 32 мм
- Кількість відділень: 16
- Максимальне навантаження: 250 кг
- Вага виробу: 15,4 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695592122 |
| Вес | 15,4 кг |
| Вид | Стійки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная нагрузка | 250 кг |
| Розміри | Довжина: 145 см |
Информация для заказа
- Цена: 10 558,90 ₴



