
Степер похилий з еспандерами HMS S3033 рожевий
3 958,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17-22-104
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
S3033 HMS - діагональний степпер. Його відмінною рисою є функція тренування в косій площині.
Виріб виготовлено з матеріалів найкращої якості. Його перевагою є можливість регулювати опір - регулювати висоту ступенів, а значить і рівень складності. Комфорт забезпечують широкі нековзкі педалі.
Щоб підвищити задоволеність користувачів, степпер S3033 HMS був оснащений ланками для роботи з верхніми частинами тіла. Щоб покращити результат вправ, про них теж варто пам'ятати! Посилання дозволяють розширити фізичну активність всього тіла, таким чином покращуючи результати тренувань, скорочуючи при цьому час, необхідний для спалювання передбачуваної кількості калорій. Вправи з використанням косої площини підвищують універсальність впливу, а також прискорюють спалювання непотрібного жиру і целюліту.
Варто поєднувати тренування з використанням вертикальних рухів з косими, це перевірений спосіб комплексного зміцнення м'язів тазостегнового пояса, стегон, гомілок, живота і сідниць. Механізм вибору площини вправ інтуїтивно зрозумілий, що дозволяє швидко перемикатися між ними в залежності від ваших уподобань.
Вправи на степпері рекомендовані жінкам і чоловікам різного віку. Це ефективне і швидке спалювання калорій при зміцненні м'язів і поліпшенні загального стану.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695503005 |
| Вес | 7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкція степера | Поворотні;З еспандерами |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Показання дисплея | час виконання вправи, кількість повторень і кількість спалених калорій |
| Розміри | 40 х 39 х 20 см |
| Рівні навантаження | + |
| Система навантаження степера | Механічна |
| Хід педалей степера | Взаємозалежний |
- Цена: 3 958,90 ₴


