
Стійка для дисків та гантелей HMS Premium STR12
6 268,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17-62-055
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Чим більша колекція обладнання, тим важче правильно його зберігати
Фірмові стенди HMS допоможуть зібрати аксесуари в одному місці. STR12 HMS - сталева стійка для тарілок, гантелей і штанг.
Висока якість виконання
Підставка STR12 HMS виготовлена з дуже міцної сталі. Розроблено для того, щоб спрощувати та інтуїтивно зрозуміло складати та забирати обладнання. Забезпечить зручність і комфорт під час тренувань. Найякісніші матеріали та точне виконання кожної дрібниці гарантують, що стенд відповідатиме всім вимогам.
Стабільна конструкція
Конструкція стенду була розроблена таким чином, щоб STR12 був максимально стабільним і мав дуже високу вантажопідйомність. Бренд HMS подбав про все і завдяки малій вазі підставки вдалося отримати вантажопідйомність 250 кг.
Практичний і функціональний
STR12 оснащений 4 тримачами штанги, 7 кріпленнями (пластинами) і верхнім місцем для гантелей, завдяки чому ми можемо ідеально розділити наше обладнання. Верхнє відділення для обладнання має захисні щитки з обох сторін, щоб запобігти ковзанню гантелей, і амортизуючий матеріал для захисту стійки.
STR12 HMS - неоціненна допомога в наведенні порядку в кожному домашньому спортзалі.
Специфікація:
- Матеріал: сталь
- Розміри:
- Довжина: 46,5 см
- Ширина: 100 см
- Висота: 95,5 см
- 4 тримача штанги
- 7 контактів на навантаження (пластини)
- Діаметр шпильки: 25 мм
- Довжина болта: 21 см
- Місце для гантелей
- Довжина місця для гантелей: 91 см
- Максимальна вага навантаження: 250 кг
- Вага виробу: 17 кг
- Розміри балки, на якій кріпляться цапфи 38*38*1,5*888
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695532609 |
| Вес | 17 кг |
| Вид | Стійки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная нагрузка | 250 кг |
| Розміри | Довжина: 46,5 см |
- Цена: 6 268,90 ₴


