
Гантельний гриф гвинтовий хромований 30мм/35см HMS GPR-35
658,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17-60-034
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Стальний гантельний гриф 35 см з гвинтовими затискачами
Для забезпечення надійного та зручного захоплення рукоятка грифа ретельно рифлена. У комплект входить два гвинтових затискача. Фіксатори цього типу гарантують стабільне положення ваги на грифі під час виконання вправ. Гайки мають гумові ущільнювачі з внутрішньої сторони для запобігання ослабленню затиску. Частина грифа має різьблення, що дозволяє швидко і безпечно розмістити вантаж. Гриф виготовлений із міцного загартованого сталевого бруска. Діаметр штанги 30 мм забезпечує високу міцність та комфорт занять. Процес хромування, який використовується на шиї, гарантує збереження зовнішнього вигляду протягом дуже тривалого періоду використання та є найкращим захистом від іржі.
Характеристики:
- Матеріал: сталь
- Оздоблення захватної частини: рифлена
- Антикорозійний захист: хром
- Затискачі: гвинтові
- Кількість затискачів: 2 шт
- Діаметр: 30 мм
- Вага: 2,5 кг
- Довжина: 35 см
- Максимальне навантаження: 50 кг
Коментарі:
- Сертифікати, стандарти: CE
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695516357 |
| Вес | 2,5 кг |
| Вид | Грифи для гантелей |
| Вид замка | Гвинтовий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 35 см |
| Внешний диаметр | 30 мм |
| Класс | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Материал | Сталь;Метал |
| Покрытие | Хром |
| Размер | 35 см |
| Форма грифа | Пряма |
Информация для заказа
- Цена: 658,90 ₴


