
Штанга фіксована обгумована ламана HMS GSL-10 10 кг
2 913,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17-58-024
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
GSL HMS - фіксована штанга/штанга, з прогумованим вантажем вагою 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 або 50 кілограм.
Складна штанга/фіксована штанга GSL задовольнить найвибагливіших користувачів. Гриф виготовлений з високоякісної загартованої хромованої сталі. Він має рифлену ручку, що забезпечує надійний хват. Вантажі покриті якісним гумовим покриттям.
Зламана штанга/штанга (із зігнутою штангою) ідеально підходить, серед іншого, для: для вправ на біцепс і трицепс. Цей вид штанги не навантажує надмірно зап'ястя, що особливо важливо для новачків і тих, хто страждає або ризикує отримати травму зап'ястя.
Специфікація:
- Матеріал: хромована загартована сталь
- Оздоблення захватної частини: рифлена
- Антикорозійний захист: хром
- Розміри:
- загальна довжина: 116 см
- діаметр горловини: 30 мм
- діаметр тарілки: 12 см
- вага: 10 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695509168 |
| Вес | 10 кг |
| Вид | Штанги |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 116 см |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Материал | Металл |
| Размер | 10кг |
| Тип | Литі (цільні) |
| Форма грифа | W-подібна |
Информация для заказа
- Цена: 2 913,90 ₴


