HHP005 - хулахуп для схуднення.
Допомагає ефективно скинути зайву вагу та сформувати фігуру.
Під час тренування 35 магнітів забезпечують ідеальний масаж тіла, який одночасно розщеплює жирову тканину навколо живота, стегон і сідниць. При правильному виконанні систематичних вправ значно зменшиться окружність талії. Тренування з HHP005 не тільки допоможуть вам схуднути, але й покращать вашу фізичну форму. Через кілька сеансів вправи стають настільки легкими, що ми можемо вільно рухати хулахуп вгору і вниз по тілу, розширюючи таким чином сферу дії масажу.
Негативно поляризовані магніти позитивно впливають на обмін речовин і артеріальний тиск. Тому тренування з HHP005 принесе тривалий позитивний ефект для здоров’я.
Легка і швидка збірка колеса полегшує транспортування, а завдяки тому, що в складеному вигляді колесо не займає багато місця, ми зможемо брати його з собою і займатися в будь-якому місці.
Специфікація:
- Колір: жовто-сірий
- Матеріал: ПП, магніт
- Діаметр (мм): 850
- Діаметр обода (мм): 31
- Кількість магнітів: 35
- Кількість деталей: 7
- Вага виробу (кг): 0,79
Коментарі:
- Не призначений для комерційного використання
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Конструкция | Разборная |
| Количество секций | 7 |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695540376 |
| Вес | 0,79 кг |
| Вид | Масажні |
| Вікова категорія | від 10 років |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр окружності обруча | 85 см |
| Класс | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість одиниць | 1 |
| Материалы | Поліпропілен |
| Особенности | Вбудовані магніти в елементах |
| Размер | 85см |
- Цена: 823,90 ₴



