HHP006 - хулахуп для схуднення.
Допомагає ефективно скинути зайву вагу та сформувати фігуру.
Під час тренування 42 магніти забезпечують ідеальний масаж тіла, який одночасно розщеплює жирову тканину навколо живота, стегон і сідниць. При правильному виконанні систематичних вправ значно зменшиться окружність талії. Тренування з HHP006 не тільки допоможуть вам схуднути, але й покращать вашу фізичну форму. Через кілька сеансів вправи стають настільки легкими, що ми можемо вільно рухати хулахуп вгору і вниз по тілу, розширюючи таким чином сферу дії масажу.
Негативно поляризовані магніти позитивно впливають на обмін речовин і артеріальний тиск. Тому тренування з HHP006 принесе тривалий позитивний ефект для здоров’я.
Легка і швидка збірка колеса полегшує його транспортування, а завдяки тому, що в складеному вигляді колесо не займає багато місця, ми зможемо брати його з собою і займатися в будь-якому місці.
Специфікація:
- Колір: чорно-синій
- Матеріал: PE, PP, PVC, магніт
- Діаметр (мм): 980
- Діаметр обода (мм): 37
- Кількість магнітів: 42
- Кількість деталей: 7
- Вага виробу (кг): 0,86 кг
Коментарі:
- Не призначений для комерційного використання
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Конструкция | Разборная |
| Количество секций | 7 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695540383 |
| Вес | 0,86 кг |
| Вид | Масажні |
| Вікова категорія | від 10 років |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр окружності обруча | 98 см |
| Класс | Домашні |
| Цвет | чорно-Синій |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість одиниць | 1 |
| Материалы | ПВХ;Поліестер;Поліпропілен |
| Особенности | Вбудовані магніти в елементах |
| Размер | 98см |
- Цена: 988,90 ₴



