
Гриф для бодіпамп/фітнесу 30мм/140см 17,5кг HMS GBP01
1 043,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17-60-095
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Гриф для бодіпамп/фітнесу HMS GBP01
Виготовлена з високоякісної хромованої сталі, що забезпечує виняткову довговічність виробу. Він покритий приємним на дотик піноматеріалом, завдяки чому добре лежить в руці, не ковзає під час занять, запобігає слідам від натискань і потертостей. Затискачі, що входять в комплект, дозволять правильно притиснути пластини і утримати їх на місці незалежно від виконуваної вправи.
GBP01 HMS є оптимальним рішенням для памп/фітнес вправ та інших видів діяльності з використанням вправ зі штангою. Він дозволяє виконувати багатосуглобові вправи, такі як присідання і випади. Висока якість, максимальна зручність у використанні та чудовий зовнішній вигляд є його характерними рисами.
Специфікація:
- Матеріал: сталь, EVA
- Розміри:
- Довжина: 140 см
- Діаметр: 30 мм
- Діаметр захватної частини: 35 мм
- Вага бруска: 2 кг
- Товщина стінки труби: 2 мм
- Максимальне навантаження: 17,5 кг
- У комплекті:
- Гриф
- 2 x затискач метелик
Коментарі:
- Не призначений для комерційного використання
- В комплекті немає дисків
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695592191 |
| Вес | 2 кг |
| Вид | Грифи для штанг |
| Вид замка | Пружинний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 140 см |
| Внешний диаметр | 30 мм |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Материал | Метал;Сталь |
| Покрытие | EVA |
| Форма грифа | Пряма |
Информация для заказа
- Цена: 1 043,90 ₴


