
Гриф EZ-подібний для штанги 30мм/120см HMS GLM120
2 198,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 36955
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сильно зламана горловина 120см HMS з зірчастими затискачами
Для забезпечення надійного та зручного захоплення рукоятка грифа ретельно рифлена. У комплект входить два гвинтових затискача. Фіксатори цього типу гарантують стабільне положення ваги на перекладині під час виконання вправ. Гайки мають гумові ущільнювачі з внутрішньої сторони для запобігання ослабленню вантажу. Частина планки має різьблення, що дозволяє швидко і безпечно розмістити вантаж. Гриф виготовлений із міцного сталевого бруска, який був загартований. Діаметр штанги 30 міліметрів забезпечує високу міцність і комфорт занять. Процес хромування, який використовується на шиї, гарантує збереження зовнішнього вигляду протягом дуже тривалого періоду використання та є найкращим захистом від іржі.
Специфікація:
- Матеріал: хромована загартована сталь
- Загальна довжина (мм): 1200
- Довжина захватної частини (мм): 810
- Діаметр захватної частини (мм): 30
- Довжина частин навантаження (мм): 2x 185
- Діаметр вантажної частини (мм): 30
- Ширина запірної втулки (мм): 2x 10
- Ручка: рифлена
- Затискачі: 2 зірочки
- Максимальне навантаження (кг): 100
- Вага виробу (кг): 7
Коментарі:
- Не призначений для комерційного використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695590005 |
| Вес | 7 кг |
| Вид | Грифи для штанг |
| Вид замка | Затискний швидкознімний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 1200 мм |
| Внешний диаметр | 30 мм |
| Класс | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал | Метал;Сталь |
| Покрытие | Хром |
| Форма грифа | EZ-подібна |
Информация для заказа
- Цена: 2 198,90 ₴


