
Гриф прямий 165см/30мм 120кг HMS GPR165
2 033,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17-60-032
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
GPR 165cm HMS - це пряма штанга з зірчастими затискачами
Щоб забезпечити надійне та зручне утримання, його захватна частина ретельно рифлена. У комплект входить два гвинтових затискача. Затискачі такого типу гарантують стабільне положення ваги на перекладині під час виконання вправ. Внутрішні гайки мають гумові ущільнювачі для запобігання ослабленню вантажу. Частина планки має різьблення, що дозволяє швидко і безпечно розмістити вантаж. Пристрій виготовлений із міцного сталевого бруска, який пройшов загартування. Діаметр штанги 30 міліметрів забезпечує високу міцність і комфорт занять. Процес хромування, який використовується на шиї, гарантує, що він збереже свій зовнішній вигляд протягом дуже тривалого періоду використання, а також є найкращим захистом від іржі.
Специфікація:
- Матеріал: сталь
- Оздоблення захватної частини: рифлена
- Антикорозійний захист: хром
- Затискачі: зірочка
- Кількість затискачів: 2 шт
- Розміри:
- GP 200 см: довжина: 200 см, вага: 10,80 кг, діаметр: 30 мм
- GP 180 см: довжина: 180 см, вага: 9,75 кг, діаметр: 30 мм
- GP 165 см: довжина: 165 см, вага: 9,10 кг, діаметр: 30 мм
- GP 120 см: довжина: 120 см, вага: 6,75 кг, діаметр: 30 мм
- Розміри захватної частини:
- GP 200 см: довжина захватної частини: 122 см, діаметр захватної частини: 30 мм
- GP 180 см: довжина захватної частини: 113 см, діаметр захватної частини: 30 мм
- GP 165 см: довжина захватної частини: 106 см, діаметр захватної частини: 30 мм
- GP 120 см: довжина захватної частини: 81 см, діаметр захватної частини: 30 мм
- Довжина вантажних частин:
- GP 200 см: 2x 38 см
- GP 180 см: 2x 32,5 см
- GP 165 см: 2x 28,5 см
- GP 120 см: 2x 18,5 см
- Ширина рукава для фіксації навантаження: 2x1 см
- Максимальне навантаження:
- GP 200 см: 150 кг
- ГП 180 см: 150 кг
- GP 165 см: 120 кг
- ГП 120 см: 100 кг
- Ширина рукава для фіксації навантаження: 1 см
- Максимальне навантаження:
- GP 200 см: 150 кг
- ГП 180 см: 150 кг
- GP 165 см: 120 кг
- ГП 120 см: 100 кг
Коментарі:
- Сертифікати, стандарти: CE
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695516388 |
| Вес | 9,10 кг |
| Вид | Грифи для штанг |
| Вид замка | Гвинтовий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 165 см |
| Внешний диаметр | 30 мм |
| Класс | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Материал | Метал;Сталь |
| Покрытие | Хром |
| Размер | 165 см |
| Форма грифа | Пряма |
Информация для заказа
- Цена: 2 033,90 ₴


