
Гриф олімпійський 50мм/220см 900кг HMS Premium GO900 + затискачі
14 518,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17-60-009
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Олімпійська штанга GO900 HMS Premium виготовлена зі спеціальної хромованої сталі, яка пройшла загартування
Продукція бренду HMS характеризується довговічністю в поєднанні з ідеальною гнучкістю. Індекс PSI GO900 становить цілих 235 000. У комплект входить два затискача для щелеп. Надійне та зручне захоплення штанги забезпечується акуратною накаткою. Максимальне навантаження становить 900 кілограм. У свою чергу, діаметр захватної частини становить 30 міліметрів, що забезпечує високу міцність і комфорт виконання вправ. Процес хромування, який використовується на шиї, гарантує збереження зовнішнього вигляду протягом дуже тривалого періоду використання та є найкращим захистом від іржі. Олімпійська штанга GO900 HMS має 10 голчастих підшипників (по 5 з кожного боку), які дозволяють деталям плавно обертатися під навантаженням. Його конструкція усуває навантаження на кінці роликів, що призводить до продовження терміну служби підшипника. Незважаючи на малий переріз, голчасті підшипники мають високу жорсткість і несучу здатність. Два затискача для щелеп, що входять в комплект, гарантують стабільне положення ваги на перекладині під час виконання вправ.
Специфікація:
- Матеріал: хромована загартована сталь
- Тип: Олімпійський
- Загальна довжина (мм): 2200
- Діаметр захватної частини (мм): 30
- Ручка: рифлена
- Довжина вантажної частини (мм): 415
- Діаметр вантажної частини (мм): 50
- Підшипники: 10 голчастих роликових підшипників
- Затискачі: 2x затискачі для щелеп
- PSI: 235000
- Максимальне навантаження (кг): 900
- Вага виробу (кг): 20
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695537864 |
| Вес | 20 кг |
| Вид | Грифи для штанг |
| Вид замка | Затискний швидкознімний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 2200 мм |
| Внешний диаметр | 50 мм |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная нагрузка | 900 кг |
| Материал | Метал;Сталь |
| Покрытие | Хром |
| Размер | 900 кг + затискачі |
| Форма грифа | Пряма |
- Цена: 14 518,90 ₴


