
Гриф олімпійський W-подібний 50мм/150см 200кг HMS Premium GOL200
4 948,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17-60-017
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Олімпійська штанга для згинання GOL200 HMS PREMIUM виготовлена зі спеціальної загартованої хромованої сталі
Продукція бренду HMS PREMIUM характеризується довговічністю в поєднанні з ідеальною гнучкістю. Його PSI становить 140 000. У набір входять два пружинних затискачі та два затискачі для щелеп ZG1000B.
Надійне та зручне захоплення штанги забезпечується акуратною накаткою. Максимальне навантаження становить 200 кілограм. У свою чергу, діаметр захватної частини становить 28 міліметрів, що забезпечує високу міцність і комфорт занять.
Процес хромування, який використовується на шиї, гарантує збереження зовнішнього вигляду протягом дуже тривалого періоду використання та є найкращим захистом від іржі.
Два пружинних затискача, що входять в комплект, гарантують стабільне положення гирі на перекладині під час занять.
Специфікація:
- Матеріал: хромована загартована сталь
- Оздоблення захватної частини: рифлена
- Антикорозійний захист: хром
- Затискачі: пружинні
- Затискачі: щелепні затискачі
- Кількість затискачів: 4 шт
- Діаметр ручки: 28 мм
- Діаметр вантажної частини: 50 мм
- Вага: 13,5 кг
- Довжина: 150 см
- Довжина тарілок: 25,5 см
- Максимальне навантаження: 200 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695540253 |
| Вес | 13,5 кг |
| Вид | Грифи для штанг |
| Вид замка | Затискний швидкознімний;Пружинний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 150 см |
| Внешний диаметр | 50 мм |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Материал | Метал;Сталь |
| Покрытие | Хром |
| Размер | W-подібний |
| Форма грифа | W-подібна |
Информация для заказа
- Цена: 4 948,90 ₴


