
Гриф олімпійський ламаний з паралельними хватами 50мм/230см 320кг HMS Premium GOL320
9 843,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17-60-016
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
GOL320 HMS - штанга, призначена для присідань і випадів
Це дозволяє підтримувати правильну поставу під час вправ і виконувати більш повні, глибокі рухи. У чому його секрет? У тій формі, в якій її зробили і додаткові ручки спереду. Завдяки цьому центр ваги тренажера зміщується трохи вперед і вниз, що підвищує здатність до утримання рівноваги. В результаті легше виконувати повний діапазон рухів під час присідання, зберігаючи правильну поставу.
Спеціальні подушки зменшують тиск на шию та плечі, а завдяки неслизьким ручкам нам не доведеться хвилюватися, що штанга вислизне з рук під час тренування. Максимальне навантаження 320 кг дозволяє використовувати GOL320 навіть дуже просунутим гравцям.
Специфікація:
- Матеріал: хромована загартована сталь
- Тип: Олімпійський
- Загальна довжина (мм): 2300
- Діаметр захватної частини (мм): 30
- Довжина вантажної частини (мм): 330
- Діаметр вантажної частини (мм): 50
- Відстань між ручками (мм): 295
- Підшипники: 2x голчасті роликові + 2x втулки
- Ручка: рифлена
- Затискачі: 2x затискачі для щелеп
- Максимальне навантаження (кг): 320
- Вага виробу (кг): 21
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695537871 |
| Вес | 21 кг |
| Вид | Грифи для штанг |
| Вид замка | Затискний швидкознімний;Пружинний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 2300 |
| Внешний диаметр | 50 мм |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная нагрузка | 320 кг |
| Материал | Метал;Сталь |
| Покрытие | Хром |
| Размер | З паралельним хватом |
| Форма грифа | Драбина |
Информация для заказа
- Цена: 9 843,90 ₴


