
Самокат дитячий Nils Fun HLB001 бірюзовий
1 483,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 37473
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
HLB001 NILS FUN - триколісний самокат. Ідеальне спорядження для найменших любителів кататися на ковзанах
Три колеса полегшують навчання їзді на самокаті та дозволяють отримати практику. HLB001 має інтуїтивно зрозумілу систему управління. Кермо в основному використовується для підтримки рівноваги, а маневри виконуються шляхом балансування та нахилу керма в одну чи іншу сторону. Це рішення ідеально підходить для найменших любителів водіння. Завдяки регульованому керму ми можемо легко налаштувати обладнання під зріст дитини, що також дозволяє насолоджуватися самокатом довше. Відмінною перевагою HLB001 є світиться платформа і світяться колеса. Окрім чудового візуального ефекту, вони дають дітям масу задоволення, але, перш за все, вони роблять користувача більш помітним, що значно підвищує безпеку під час водіння. Скутер оснащений ножним гальмом, який дуже зручний у використанні та підвищує безпеку користувача, а високий комфорт забезпечують підшипники класу ABEC5.
HLB001 - це невеликий, легкий, простий у складанні самокат. Ідеальний спосіб зробити вашу дитину щасливою.
Специфікація:
- Розміри:
- Довжина: 56 см
- Ширина: 25 см
- Зріст: 57 - 62 - 67 см
- Розміри після складання:
- Довжина: 68 см
- Ширина: 25 см
- Висота: 16 см
- матеріал:
- пп
- Алюміній
- Антиковзаюча платформа
- Розміри платформи:
- Довжина: 29 см
- Ширина: 11,5 см
- Підшипники: ABEC 5
- Колеса:
- Спереду: поліуретан 125 мм
- Задня частина: ПУ 100 мм
- Ножне гальмо
- Сяючі світлодіодні кола
- Світлодіодна платформа
- Максимальна вага користувача: 50 кг
- Вага виробу: 2,1 кг
Коментарі:
- Не призначений для комерційного використання
- Відповідає стандарту PN-EN 71-1:2014+A1:2018-08
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nils |
| Цвет | Бирюзовый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695542431 |
| Вес | 2,1 кг |
| Высота | 67 см |
| Возраст | 2 роки;2.5 роки;3 роки;3.5 роки;4 роки;5 років |
| Тормоз | Ножне |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр колес | 125/100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | Алюміній;Поліпропілен |
| Материал колес | Полиуретан |
| Особенности | З гальмами |
| Підшипники | ABEC 5 |
| Розміри | В розкладеному вигляді: |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка;Хлопчик |
| Тип | Обычный |
- Цена: 1 483,90 ₴


