
Самокат триколісний дитячий 3-7 років Nils Fun HLB09, бірюзовий
2 198,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 16-51-090
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Дитячий триколісний самокат Nils Fun HLB09 - ідеальний транспорт для наймолодгих самокатчиків
Три колеса знайчно полегшують навчання їзді на самокаті та дозволяють отримати практику. HLB09 має інтуїтивно зрозумілу систему управління. Кермо в основному використовується для підтримки рівноваги, а маневри виконуються шляхом балансування та нахилу керма в одну чи іншу сторону. Це рішення ідеально підходить для найменших любителів водіння. Завдяки регульованому керму ми можемо легко налаштувати обладнання під зріст дитини, що також дозволяє насолоджуватися самокатом довше. Дана модель оснащена ножним гальмом, що підвищує безпеку під час їзди, а високий комфорт забезпечують підшипники класу ABEC7. Ще однією перевагою HLB09 є колеса, що світяться, і платформа, що світиться. Вони роблять їзду на цьому самокаті багато значно веселішою, але також роблять користувача більш помітним.
HLB09 — невеликий, легкий, простий у складанні самокат. Ідеальний спосіб зробити вашу дитину щасливою.
Характеристики дитячого самокату Nils Fun HLB09:
- Розміри:
- Довжина: 58 см
- Ширина: 32 см
- Висота: 81 см
- Розміри після складання:
- Довжина: 58 см
- Ширина: 32 см
- Висота: 16 см
- Матеріали:
- ПП
- Алюміній
- Антиковзаюча платформа
- Розміри платформи:
- Довжина: 30 см
- Ширина: 13,5 см
- Підшипники: ABEC 7
- Колеса:
- Передні: поліуретан 120 мм, LED підсвітка
- Задні: поліуретан 90 мм, LED підсвітка
- Діапазон регулювання керма: 72,5 - 76,5 - 81 см
- Максимальна вага користувача: 50 кг
- Вага виробу: 2,2 кг
- Платформа з підсвіткою
Коментарі:
- Не призначений для комерційного використання
- Відповідає стандарту PN-EN 71-1:2014+A1:2018-08
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nils |
| Цвет | Бирюзовый |
| Количество колес | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695545487 |
| Вес | 2,2 кг |
| Высота | 81 см |
| Возраст | 3 роки;3.5 роки;4 роки;5 років;6 років;7 років |
| Тормоз | Заднє ножне |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр колес | Передні: 120 мм, Задні: 90 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 50 |
| Материал | Алюміній;Поліпропілен |
| Материал колес | Полиуретан |
| Основной цвет | Бирюзовый |
| Особенности | З підсвіткою;З поворотним кермом;З регулюванням висоти |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Розміри | - Довжина: 58 см |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка;Хлопчик |
| Тип | Обычный |
- Цена: 2 198,90 ₴


