
Самокат дитячий Nils Fun HLB122 LED рожевий
2 583,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 16-51-087
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
HLB122 NILS FUN - триколісний самокат, який є ідеальним рішенням для найменших любителів кататися на ковзанах
Три колеса полегшують навчання їзді на самокаті та дозволяють отримати практику. HLB122 має інтуїтивно зрозумілу систему управління. Кермо в основному використовується для підтримки рівноваги, а маневри виконуються шляхом балансування та нахилу керма в одну чи іншу сторону. Це рішення ідеально підходить для найменших любителів водіння. Завдяки регульованому керму ми можемо легко налаштувати обладнання під зріст дитини, що також дозволяє насолоджуватися самокатом довше. Відмінною перевагою HLB122 є світлодіодні колеса спереду і ззаду! На додаток до чудового візуального ефекту, вони забезпечують багато розваг для дітей, але, перш за все, вони роблять користувача більш помітним. Скутер оснащений ножним гальмом, що підвищує безпеку під час їзди, а високий комфорт забезпечують підшипники класу ABEC7.
HLB122 — невеликий, легкий, простий у складанні скутер. Ідеальний спосіб зробити вашу дитину щасливою.
Специфікація:
- Розміри:
- Довжина: 64,5 см
- Ширина: 31,5 см
- Висота: 79 см
- Розміри після складання:
- Довжина: 64 см
- Ширина: 31 см
- Висота: 15 см
- матеріал:
- пп
- Алюміній
- Антиковзаюча платформа
- Розміри платформи:
- Довжина: 28 см
- Ширина: 14 см
- Підшипники: ABEC 7
- Колеса:
- Фронт: поліуретан 120 мм
- Задня частина: поліуретан 90 мм
- Діапазон регулювання керма: 58 - 63 - 68 - 73 - 78 см
- Ножне гальмо
- Максимальна вага користувача: 50 кг
- Вага виробу: 2,6 кг
Коментарі:
- Не призначений для комерційного використання
- Відповідає стандарту PN-EN 71-1:2014+A1:2018-08
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nils |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695545463 |
| Вес | 2,6 кг |
| Высота | 79 см |
| Возраст | 2 роки;2.5 роки;3 роки;3.5 роки;4 роки;5 років |
| Тормоз | Ножне |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр колес | 120/90 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | Алюміній;Поліпропілен |
| Материал колес | Полиуретан |
| Особенности | З гальмами |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Розміри | В розкладеному вигляді: |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Тип | Обычный |
- Цена: 2 583,90 ₴


