
Самокат дитячий Nils Fun HLB15A м’ятний
1 923,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 16-51-093
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
HLB15A - триколісний скутер. Ідеальне спорядження для найменших любителів кататися на ковзанах
Три колеса полегшують навчання їзді на самокаті та дозволяють отримати практику. HLB15A має інтуїтивно зрозумілу систему управління. Кермо в основному використовується для підтримки рівноваги, а маневри виконуються шляхом балансування та нахилу керма в одну чи іншу сторону. Це рішення ідеально підходить для найменших любителів водіння. Завдяки регульованому керму ми можемо легко налаштувати обладнання під зріст дитини, що також дозволяє насолоджуватися самокатом довше. Скутер оснащений ножним гальмом, що підвищує безпеку під час їзди, а високий комфорт забезпечують підшипники класу ABEC7. Ще однією перевагою HLB15A є колеса, що світяться. Вони забезпечують багато розваг для дітей, але також роблять користувача більш помітним.
HLB15A — це невеликий, легкий і простий у налаштуванні скутер. Ідеальний спосіб зробити вашу дитину щасливою.
Специфікація:
- Розміри:
- Довжина: 56 см
- Ширина: 30 см
- Висота: 80,5 см
- Розміри після складання:
- Довжина: 64 см
- Ширина: 30 см
- Висота: 14 см
- матеріал:
- пп
- Алюміній
- Антиковзаюча платформа
- Розміри платформи:
- Довжина: 32,5 см
- Ширина: 13 см
- Підшипники: ABEC 7
- Колеса:
- Фронт: PU 120 мм, LED
- Задня частина: PU 75 мм, LED
- Діапазон регулювання керма: 56,5 - 75 см
- Максимальна вага користувача: 50 кг
- Вага виробу: 2,7 кг
Коментарі:
- Не призначений для комерційного використання
- Відповідає стандарту PN-EN 71-1:2014+A1:2018-08
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nils |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695553192 |
| Вес | 2,7 кг |
| Высота | 80,5 кг |
| Возраст | 2 роки;2.5 роки;3 роки;3.5 роки;4 роки;5 років |
| Тормоз | Ножне |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр колес | 120/75 мм |
| Цвет | Мятный |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | Алюміній;Поліпропілен |
| Материал колес | Полиуретан |
| Особенности | З гальмами |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Розміри | В розкладеному вигляді: |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка;Хлопчик |
| Тип | Обычный |
- Цена: 1 923,90 ₴


