
Самокат дитячий 5-10 років Nils Extreme HD026, рожево-синій
1 318,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 38119
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Двоколісний самокат HD026 Nils Extreme чудово підійде як дітям, так і підліткам
Його безсумнівною перевагою є сучасний дизайн і відмінні ходові характеристики, він відмінно підходить для розважального катання по асфальту, бетонним покриттям чи асфальтованим тротуарам.
Міцна конструкція
Конструкція виготовлена зі сталі та алюмінію, що робить самокат дуже легким та міцним. Це дозволить використовувати техніку дуже довго. Рульове колесо оснащено ручками, покритими матеріалом TPR, який забезпечує надійний хват і не викликає потертостей. Це рішення дозволить вам насолоджуватися водінням протягом довгих годин.
Функціональність
Регулювання керма дозволить підлаштувати його висоту під зріст користувача. HD026 має колеса діаметром 125 мм. Це дозволяє ефективно маневрувати самокатом і легше долати нерівності.
Легко складається
Самокат має можливість швидкого та легкого складання. Просто потягніть один важіль і готово. Крім того, ручки керма також складаються, що є великою зручністю під час транспортування.
Характеристики:
- Матеріал: сталь
- Тип матеріалу платформи: Алюміній
- Підшипники: ABEC5/ ХРОМ
- Колеса: 125 мм/82А
- Складається: так
- Розміри в розкладеному вигляді:
- Довжина: 66,5 см
- Ширина: 32 см
- Висота: 60 – 70 - 75 - 80 см
- Розміри після складання:
- Довжина: 62 см
- Ширина: 10 см
- Висота 22 см
- Розміри платформи:
- Довжина: 28 см
- Ширина: 9,5 см
- Максимальна вага користувача: 50 кг
- Вага виробу: 2 кг
Коментарі:
- Не призначений для комерційного використання
- Відповідає стандарту PN-EN 14619: 2015
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nils |
| Количество колес | 2 |
| Материал рамы | Алюминий |
| Цвет | Рожевий/Синій |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695542387 |
| Вес | 2 кг |
| Высота | Висота регулюється: 60 – 70 - 75 - 80 см |
| Возраст | 5 років;6 років;7 років;8 років;9 років;10 років |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр колес | 125 мм |
| Жесткость колес | 82А |
| Колеса | 125 мм/82А |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 50 кг |
| Материал | Алюминий/сталь |
| Материал колес | Полиуретан |
| Основной цвет | Розовый |
| Підшипники | ABEC5 хромовані |
| Розміри | Розміри в розкладеному вигляді: |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Тип | Обычный |
| Ширина керма | 32 см |
- Цена: 1 318,90 ₴


