HS014 Nils Extreme — високопродуктивний трюковий самокат, розроблений для дітей, підлітків і дорослих
Рама і кермо трюкового самоката виготовлені з міцної та довговічної сталі, що робить HS014 придатним для стрибків і складних трюків.
HS014 ідеально підходить для асфальтових поверхонь і асфальтованих тротуарів. Колеса 110 x 24 мм і підшипники класу ABEC9 забезпечують оптимальну продуктивність обладнання та, отже, чудову ефективність роботи. У свою чергу, заднє ножне гальмо забезпечує максимальну безпеку використання і дозволяє негайно зупинити скутер. Покупці, які вибирають цю модель, звертають увагу на її міцність і зручність використання.
Трюковий самокат не має механізму складання або системи регулювання висоти керма - такі рішення можуть послабити всю конструкцію, що, очевидно, небажано у випадку змагального обладнання, де довговічність є основою. При виконанні трюків техніка піддається дуже великому навантаженню. Самокат має міцну трикамерну деку та широке кермо, посилене додатковими зварними швами, що дозволить задовільно виконувати трюки як новачкам, так і досвідченим трюкерам.
Специфікація:
- Матеріал: сталь, алюміній
- Розміри:
- довжина: 71 см
- ширина: 51 см
- висота: 85 см
- Висота керма не регулюється
- Варіант складання: немає
- Гальма: є, заднє ножне гальмо
- Розміри платформи:
- довжина: 35 см
- ширина: 12 см
- Тип матеріалу платформи: алюміній
- Матеріал керма: сталь
- Матеріал вилки: алюміній
- Колеса: PU 110 x 24 мм, алюмінієвий сердечник
- Підшипники: ABEC9
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Вага виробу: 3,8 кг
- Відпочинок, вільний стиль, трюк
Коментарі:
- Не призначений для комерційного використання
- Відповідає стандарту PN-EN 14619:2015
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nils |
| Тип | Трюковый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695545425 |
| Вес | 3,8 кг |
| Высота | 85 см |
| Возраст | 6 років;7 років;8 років;9 років;10 років;11 років;12 років;13 років;14 років;15 років;16 років;17 років;18 років |
| Тормоз | Заднє ножне |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр колес | 110/24 см |
| Цвет | Різнобарвний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Материал | Алюміній;Метал |
| Материал колес | Полиуретан |
| Особенности | З гальмами |
| Підшипники | ABEC 9 |
| Розміри | довжина: 71 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка;Хлопчик |
- Цена: 8 578,90 ₴



