
Трюковий самокат Nils Extreme HS021 Leaves, рожевий
3 188,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 38177
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Трюковий самокат для кожного
Міцний трюковий самокат Nils Extreme HS021, розроблений для дітей, підлітків та дорослих. Рама та кермо трюкового самоката виготовлені з міцної та надійної сталі, що робить модель HS021 придатним для стрибків та складних трюків.
Модель HS021 ідеально підходить як для асфальтових поверхонь так і для тротуарів. Колеса 100 x 24 мм та підшипники класу ABEC9 забезпечують оптимальну продуктивність обладнання та чудову ефективність роботи. У свою чергу, заднє ножне гальмо забезпечує максимальну безпеку використання і дозволяє негайно зупинити скутер. Покупці, які вибирають цю модель, звертають увагу на її міцність і зручність використання.
Надійна міцна конструкція самокату - запорука безпеки
Трюковий самокат не має механізму складання або системи регулювання висоти керма - такі рішення можуть послабити всю конструкцію, що, очевидно, небажано у випадку змагального обладнання, де довговічність є основою. При виконанні трюків техніка піддається дуже великому навантаженню. Самокат має міцну трикамерну деку, яка дозволить задовільно виконувати трюки як новачкам, так і досвідченим каскадерам.
Характеристики трюкового самокату:
- Матеріал: сталь, алюміній
- Розміри:
- довжина: 66 см
- ширина: 52,5 см
- висота: 78 см
- Висота керма не регулюється
- Варіант складання: немає
- Гальма: є, заднє ножне гальмо
- Розміри платформи:
- довжина: 36 см
- ширина: 10 см
- Тип матеріалу платформи: алюміній
- Матеріал керма: сталь
- Матеріал вилки: алюміній
- Колеса: PU 100 x 24 мм, алюмінієвий сердечник
- Підшипники: ABEC9
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Вага виробу: 3,2 кг
- Відпочинок, вільний стиль, трюки
Примітка:
- Відповідає стандарту PN-EN 14619:2015
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nils |
| Цвет | Розовый |
| Количество колес | 2 |
| Тип | Трюковый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695527599 |
| Вес | 3,2 кг |
| Высота | 78 см |
| Возраст | 6 років;7 років;8 років;9 років;10 років;11 років;12 років;13 років;14 років |
| Тормоз | є, заднє ножне гальмо |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Тип матеріалу платформи: алюміній; |
| Диаметр колес | 100 x 24 мм |
| Колеса | PU 100 x 24 мм, алюмінієвий сердечник |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал | Алюміній;Метал |
| Материал колес | Полиуретан |
| Основной цвет | Розовый |
| Особенности | З гальмами |
| Підшипники | ABEC9 |
| Розміри | висота: 78 см, довжина: 66 см, ширина: 52,5 см; |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Ширина керма | 52,5 см |
- Цена: 3 188,90 ₴


