
Трюковий самокат Nils Extreme HS033 чорно-червоний
2 638,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 16-50-242
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
HS033 Nils Extreme — високопродуктивний трюковий самокат, розроблений для дітей, підлітків і дорослих
Рама і кермо трюкового самоката виготовлені з міцної та довговічної сталі, що робить HS033 придатним для стрибків і складних трюків.
HS033 ідеально підходить для асфальтових поверхонь і асфальтованих тротуарів. Колеса 100 x 24 мм і підшипники класу ABEC7 забезпечують оптимальну продуктивність і ефективність роботи обладнання. У свою чергу, заднє ножне гальмо забезпечує максимальну безпеку використання і дозволяє негайно зупинити скутер. Покупці, які вибирають цю модель, звертають увагу на її міцність і зручність використання.
Трюковий самокат не має механізму складання або системи регулювання висоти керма - такі рішення можуть послабити всю конструкцію, що, очевидно, небажано у випадку змагального обладнання, де довговічність є основою. При виконанні трюків техніка піддається дуже великому навантаженню.
Специфікація:
- Матеріал: сталь, алюміній
- Розміри:
- довжина: 66 см
- ширина: 49 см
- висота: 84 см
- Висота керма не регулюється
- Варіант складання: немає
- Гальма: є, заднє ножне гальмо
- Розміри платформи:
- довжина: 35 см
- ширина: 10 см
- Тип матеріалу платформи: алюміній
- Матеріал керма: сталь
- Матеріал вилки: алюміній
- Колеса: PU 100 x 24 мм, алюмінієвий сердечник
- Підшипники: ABEC7
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Вага виробу: 2,8 кг
- Відпочинок, вільний стиль, трюк
Коментарі:
- Не призначений для комерційного використання
- Відповідає стандарту PN-EN 14619:2015
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nils |
| Количество колес | 2 |
| Тип | Трюковый |
| Цвет | Чорний-Червоний |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695541984 |
| Вес | 2,8 кг |
| Вага в упаковці, кг | 2,8 |
| Высота | 84 см |
| Возраст | 5 років;6 років;7 років;8 років;9 років;10 років;11 років;12 років;13 років;14 років;15 років;16 років |
| Тормоз | є, заднє ножне гальмо |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр колес | 100 x 24 мм |
| Колеса | PU 100 x 24 мм, алюмінієвий сердечник |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Материал | сталь, алюміній |
| Особенности | З поворотним кермом |
| Підшипники | ABEC7 |
| Розміри | довжина: 66 см, ширина: 49 см, висота: 84 см; |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка;Хлопчик |
- Цена: 2 638,90 ₴


