
Ремінь на щиколотку для тяги професійний Marbo Sport MH-C208 2.0
988,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MH-C208 2.0
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Ремінь на щиколотку для тяги від Marbo Sport — ідеальний аксесуар для тренування м’язів привідних і відвідних м’язів стегна, а також сідниць на нижньому блоці тренажера.
Виготовлений з міцної екошкіри та м'якої піни, ремінь на щиколотку MH-C208 2.0 забезпечує надійність і комфорт під час тренування.
Лінія Home — обладнання для домашнього використання
Продукти серії Marbo Home призначені для початківців, які тільки починають тренування. Це обладнання функціональне та легке в збиранні. Виготовлене з профілю 40x40 мм, воно гарантує стабільність, що не порівняється з дешевими аналогами. Червоне-чорне оздоблення на трисантиметровій подушці та порошкове фарбування додають естетичності.
Для безпеки клієнтів обладнання пройшло перевірку на відповідність європейським стандартам і отримало Сертифікат Безпеки та Top Security Certificate.
Технічні характеристики:
- Довжина: 37 см
- Ширина: 10 см
- Матеріал: екошкіра, піна
- Максимальний діаметр при застібанні: 10 см
Придбайте професійний ремінь на щиколотку для тяги Marbo Sport MH-C208 2.0 в нашому магазині — офіційному постачальнику спортивного обладнання в Україні. Ми пропонуємо якісний сервіс, швидку доставку і вигідні умови для оптових покупців, особливо для фітнес-центрів та спортивних клубів!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MH-C208 2.0 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 37 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальний діаметр після кріплення | 10 см |
| Материал | штучна шкіра;піна |
| Серия | Home |
| Ширина | 10 см |
- Цена: 988,90 ₴


