
Турнік 33мм 110cm для RIG-рам Marbo Sport MFT-D33-110
2 143,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MFT-D33-110
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Турнік одинарний 33 мм, 110 см MFT-D33-110 призначений для монтажу в системі функціонального тренування FT.
Окрім тренувальної функції, турнік виконує роль з'єднувача між стійками або між стійкою та стіною.
Міцне кріплення турніка забезпечується чотирма монтажними болтами, що надійно фіксують його в конструкції FT.
Лінія FT - професійне обладнання для функціональних тренувань
Серія Marbo FT — це багатофункціональне комерційне обладнання, призначене для зон функціонального тренування у фітнес-клубах і тренажерних залах.
Модульна конструкція дозволяє індивідуально налаштувати раму або комплекс для кожної тренувальної зали, а також змінювати конфігурацію та розширювати обладнання додатковими аксесуарами.
Пристрої цієї серії відрізняються конструкцією, заснованою на міцному профілі 80 x 80 мм з товщиною стінки 3 мм. Сучасна кольорова гама серії FT додає естетичної привабливості будь-якому професійному спортзалу.
- Довжина: 6 см
- Вага: 3,4 кг
- Висота: 14 см
- Ширина: 110 см
- Покриття: порошкове фарбування
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Матеріал: сталь
- Профіль конструкції: стальний лист 8 мм, труба 33,7 x 3 мм
- Діаметр турніка: 33,7 мм
Придбайте турнік Marbo Sport MFT-D33-110 за конкурентною ціною в нашому магазині! Гарантія якості, швидка доставка та вигідні умови для оптових покупців, зокрема для спортзалів та фітнес-клубів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MFT-D33-110 |
| Вес | 3,4 кг |
| Высота | 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 6 см |
| Діаметр турніка | 33,7 мм |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Материал | Сталь |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль конструкційний | листова сталь 8 мм;труба 33,7 x 3 мм |
| Серия | Functional Training |
| Ширина | 110 см |
- Цена: 2 143,90 ₴


