
Кріплення для напівштанги LandMine на RIG-раму Marbo Sport MFT-A006
3 023,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MFT-A006
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Кріплення для напівштанги MFT-A006 призначене для монтажу на стійках конструкції функціональних рам та комплексів у системі функціонального тренування FT.
Цей пристрій виконує функцію обертального тримача для штанги, що дозволяє виконувати вправи на зразок греблі зі штангою.
Кріплення MFT-A006 підходить для грифа та штанг з діаметром 50 мм.
Надійний монтаж за допомогою двох болтів гарантує стабільне кріплення до основної стійки.
Лінія FT - професійне обладнання для функціональних тренувань
Серія Marbo FT - це багатофункціональне комерційне обладнання, призначене для зон функціонального тренування у фітнес-клубах і тренажерних залах.
Модульна конструкція дозволяє індивідуально налаштувати раму або комплекс для кожної тренувальної зали, а також змінювати конфігурацію та розширювати обладнання додатковими аксесуарами.
Пристрої цієї серії відрізняються конструкцією, заснованою на міцному профілі 80 x 80 мм з товщиною стінки 3 мм. Система FT вирізняється сучасною кольоровою гамою, завдяки якій обладнання цієї серії стане прикрасою будь-якого професійного спортзалу!
Основні характеристики:
- Вага: 3 кг
- Покриття: порошкове фарбування
- Матеріал: сталь
- Профіль конструкції: сталева пластина 4 мм; труба 60 x 3 мм
- Діаметр місця для грифа: 50 мм
Замовте кріплення для напівштанги LandMine на RIG-раму Marbo Sport MFT-A006 у нашому магазині та скористайтеся вигідними умовами покупки від офіційного постачальника в Україні. Забезпечте себе високоякісним обладнанням, конкурентними цінами, швидкою доставкою та зручними умовами для оптових замовлень, особливо для спортивних залів і фітнес-центрів!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MFT-A006 |
| Вес | 3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр місця для грифа | 50 мм |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль конструкційний | листова сталь 4 мм;труба 60 x 3 мм |
| Серия | Functional Training |
- Цена: 3 023,90 ₴


