
Xiaomi Kingsmith WalkingPad R1 Pro Black
26 178,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: TRR1F Pro
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Складна бігова доріжка WalkingPad R1 Pro
Нарешті зважилися на пробіжку, але щойно почався дощ? Робіть це вдома! Ніколи не дозволяйте погоді зіпсувати ваш настрій для занять спортом. WalkingPad R1 Pro дозволяє насолоджуватися бігом, не виходячи із дому. Насолоджуйтесь улюбленим серіалом чи фільмом під час тренування.
Компактний розмір завдяки складаній конструкції
Бігова доріжка WalkingPad R1 Pro дає можливість займатися спортом удома, займаючи при цьому мало місця завдяки своїй доладній конструкції. Забезпечуючи режим ходьби та бігу , особливо в погану погоду, WalkingPad R1 Pro дозволяє займатися спортом без необхідності відвідувати спортзал.
Міцна та стійка конструкція
Як основа конструкції використовується матеріал з алюмінієвого сплаву, що забезпечує додаткову міцність і стабільність. Ви можете не турбуватися про скрипи під час бігу, а міцна конструкція забезпечить вам відмінне тренування.
Зручні поручні для підвищення безпеки
Бігова доріжка Xiaomi Kingsmith Walking Pad R1 Pro оснащена телескопічним поручнем для захисту користувачів під час бігу. Коли поручень розташований вертикально, швидкість може збільшитись до 10 км/год . Коли поручень знаходиться у горизонтальному положенні, швидкість може становити лише 6 км/год .
Моніторинг активності на основі додатків
Для керування швидкістю можна використовувати пульт дистанційного керування або мобільний додаток . Відображаються дані про час, швидкість, кількість кроків і спалені калорії . Доступні два режими контролю швидкості: "A" - автоматичний режим, "M" - ручний режим.
Коротка прогулянка під час роботи чи навчання
Проводите годинник у кріслі перед монітором під час роботи чи навчання? Зробіть невелику перерву у прогулянці з біговою доріжкою Xiaomi Kingsmith Walking Pad R1 Pro .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KingSmith |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6970492710388 |
| Вес (кг) | 33 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Світлодіодний;матричний + сенсорна кнопка X3 |
| Додаткові характеристики | Режим використання: біг/ходьба;Розміри в розкладеному вигляді: 1460x720x900 мм;Розмір у складеному вигляді: 980X720x155 мм;Мотор: безщітковий |
| Зміна кутів нахилу | Немає |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная скорость | 10 км/год |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Доріжка для ходьби |
| Показання дисплея | час;швидкість;кількість кроків;калорії;дистанція |
| Мощность двигателя | 918 Вт |
| Программы | 2 |
| Регулировка угла наклона | Не регулюється |
| Розмір бігового полотна | 120 см x 44 см |
| Розміри в робочому вигляді | 38,5 см x 71,9 см x 15,5 см |
| Розміри в складеному вигляді | 980 х 720 x 155 мм |
| Тип | Електричні |
- Цена: 26 178,90 ₴


