
Гриф олімпійський з паралельним хватом 50мм/2.13м 450кг HMS GK213 25кг
9 843,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17-59-008
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
HMS Premium GK213 - це гриф з паралельним хватом для трицебсів
Він характеризується багатьма рукоятками, а отже, багатьма можливостями диференціації хвата під час виконання вправи. Завдяки цьому рішенню ми можемо різними способами залучати м’язи до роботи та росту. Зміна широкого хвата на вузький призводить до більш-менш сильного розтягування м’яза під час виконання вправи. У свою чергу, непрямий – косий хват допоможе активізувати всі прикріплення м’язів. Спеціальне розташування ручки робить вправи зручними і комфортними в будь-якому випадку. Накатка запобігає вислизанню штанги з рук.
Використовуючи GK213, ми виконаємо вправу для кожної групи м’язів і введемо значні варіації для стандартної прямої планки.
Специфікація:
- Чорний колір
- Матеріал: хромована загартована сталь
- Загальна довжина (мм): 2130
- Діаметр захватної частини (мм): 30
- Довжина вантажної частини (мм): 380
- Діаметр вантажної частини (мм): 50
- Відстань між ручками (мм): 225, 508, 732
- Ручка: рифлена
- Максимальне навантаження (кг): 450
- Вага виробу (кг): 25
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695538069 |
| Вес | 25 кг |
| Вид | Грифи для штанг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 2.13 м |
| Внешний диаметр | 50 мм |
| Класс | Професійні;Професійні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Материал | Метал;Сталь |
| Покрытие | Хром |
| Размер | 450 кг |
| Форма грифа | Драбина |
Информация для заказа
- Цена: 9 843,90 ₴


