М'яч NKU HMS з ручкою поєднує в собі переваги занять з гантелями і медичними м'ячами.
Завдяки зручним неслизьким ручкам ми можемо вільно виконувати вправи для кожної групи м’язів. Вони стануть цікавою альтернативою занять з гантелями. Всі вправи ми будемо виконувати з ними, як зі звичайним медичним м'ячем, але завдяки ручкам виконувати вправи буде трохи легше. Їх можна використовувати в будь-якому виді навчання. Завдяки їм підвищення сили, витривалості, координації та рухливості суглобів не буде проблемою. Також їх часто використовують при реабілітації після травм. М'ячі виготовлені з дуже міцної гуми, стійкої до ударів і тертя, що гарантує тривале використання. NK HMS доступні в завантаженнях 3, 5, 7, 10 кг.
Специфікація:
- Чорний колір
- Діаметр (мм): 230
- Внутрішній матеріал (наповнення): пісок
- Зовнішній матеріал (чохол): гума
- Вага (кг): 7
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695540079 |
| Вес | 7 кг |
| Вид | Медбол |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр | 230 мм |
| Класс | Домашні |
| Цвет | Черно-желтый |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Материал | Гума;Пісок |
| Размер | 7кг |
| Тип | М |
Информация для заказа
- Цена: 3 408,90 ₴



