PSB13 Slam Ball HMS - м'яч для підтримки силових і витривалих вправ.
Продукт торгової марки HMS можна використовувати для правильного тренування або розминки. М'яч ідеально підходить для розтяжки, зміцнення м'язів і поліпшення загальної форми тіла. Основними перевагами Slam Ball HMS є висока міцність і протиковзке покриття. Гумове покриття захищає м'яч під час занять. Тепер ви можете виконувати високоінтенсивне функціональне тренування. У свою чергу, утримати м'яч спітнілими руками теж не складе труднощів. Slam Ball HMS доступний у таких версіях: PSB3: 3 кг, PSB5: 5 кг, PSB8: 8 кг, PSB9: 9 кг, PSB10: 10 кг, PSB13: 13 кг, PSB15: 15 кг, PSB18: 18 кг, PSB22: 22 кг.
Специфікація:
- Матеріал: стійкий до стирання синтетичний матеріал
- Діаметр кулі: 24,5 см
- Вага м'яча: 13 кг
- Чорний колір
Коментарі:
- Сертифікати, стандарти: CE
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Цвет | Черный |
| Материал | Резина |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695517750 |
| Вес | 13 кг |
| Вид | Слембол |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр | 24,5 см |
| Класс | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Размер | 13кг |
| Тип | М |
Информация для заказа
- Цена: 1 538,90 ₴



