Wall Ball WLB4 HMS - м'яч для занять кросфітом, а також для загальнорозвиваючих тренувань.
Вправи з м'ячами WLB HMS задіюють практично всі м'язи тіла , що є ідеальною альтернативою класичному тренуванню рук і ніг.
М'ячі серії WLB HMS виготовлені повністю з синтетичної шкіри, що підвищує безпеку і комфорт під час тренувань. Додатковою перевагою є великий розмір м'яча - окружність 109 см , що робить його ідеальним для силових і технічних тренувань.
Wall Ball HMS доступний у таких версіях: WLB4: 4 кг, WLB6: 6 кг, WLB8: 8 кг, WLB10: 10 кг, WLB12: 12 кг, WLB15: 15 кг.
Специфікація:
- Матеріал: синтетична шкіра
- Вага м'яча: 15 кг
- Діаметр кулі: 33 см
- Окружність: 1090
- Червоний колір
Коментарі:
- М’яч не призначений для сильного кидання на землю
- Сертифікати, стандарти: CE
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695518320 |
| Вес | 15 кг |
| Вид | Для кросфіту |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр | 330 мм |
| Класс | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Материал | Синтетична шкіра |
| Размер | 15кг |
| Тип | М |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Чорний з червоним |
Информация для заказа
- Цена: 3 518,90 ₴



