
Степ-платформа для аеробіки HMS AS005 синій
1 923,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 39165
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
AS005 HMS - це сходинка для занять фітнесом і аеробікою.
Пристрій має міцну, стійку конструкцію, що забезпечує комфорт і безпеку тренувань.
Степ дозволить вам ефективно схуднути і сформувати стегна, стегна, сідниці і живіт, а також покращити фізичну форму і рухову координацію. Прилад виготовлений з легкого і міцного полімеру . Таким чином, це забезпечує комфорт, безпеку та тривалий термін служби.
3-ступеневе регулювання висоти дозволяє ідеально налаштувати AS005 HMS відповідно до ваших очікувань, навичок або конкретної вправи. Протиковзка поверхня платформи забезпечує стабільність і безпеку під час тренувань. У свою чергу, гумові ніжки запобігають небажаному зміщенню сходинки.
Специфікація:
- Колір: біло-блакитний
- Матеріал: полімер
- Довжина: 90 см
- Ширина: 32 см
- Триступеневе регулювання висоти
- Висота: 15/20/25 см
- Протиковзка поверхня
- Протиковзкі гумові накладки
- Вага степу: 4,9 кг
- Максимальна вага користувача: 200 кг
Коментарі:
- Він не призначений для комерційного використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695522112 |
| Вес (кг) | 4,9 кг |
| Вид | Регульовані |
| Высота | 15/20/25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Макс. навантаження, кг | 200 кг |
| Материалы | Полімер |
| Розміри | Довжина: 90 см |
| Рівні висоти | 3 рівні |
Информация для заказа
- Цена: 1 923,90 ₴


