
Регульовані гантелі зі зміною ваги Bowflex SelectTech 1090i, пара
47 738,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: SelectTech 1090i
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Регульовані гантелі BowFlex SelectTech 1090i
Регульовані гантелі BowFlex SelectTech 1090i - це абсолютна новинка і унікальний продукт на ринку. Спеціальна технологія дозволяє легко регулювати навантаження, економлячи час і місце. Замість того, щоб купувати 17 пар гантелей, тепер вам потрібна лише одна, навантаження якої ви можете регулювати під свої поточні тренувальні потреби.
Додатково ви отримуєте спеціальні підставки для зберігання, що додає зручності та порядку у вашому тренувальному просторі.
Основні переваги
Економія простору
SelectTech 1090i замінює 17 наборів ваг, що дозволяє значно зекономити місце у вашому домі. Міцні матеріали забезпечують довговічність та безпеку під час тренувань.
Налаштування навантажень
За допомогою вагового диска можна легко регулювати вагу гантелей від 4 до 41 кг (10 до 90 фунтів). Всього є 17 рівнів ваги: 4, 7, 9, 11, 14, 16, 18, 20, 23, 25, 27, 30, 32, 34, 36, 39, і 41 кг.
Матеріали та дизайн
Гантелі виготовлені зі сталі, нейлону, ABS-пластику та термопластичної гуми, що забезпечує їх міцність та комфорт під час використання.
Технічні дані
- Вага: 4 до 41 кг (10 до 90 фунтів) на кожну гантель
- Розміри однієї гантелі: 44.4 x 24.2 x 25.3 см (Д x Ш x В)
- Кількість налаштувань ваги: 17
- Матеріали: сталь, нейлон, ABS-пластик, термопластична гума
- Модель: 8000865
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bowflex |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 82 кг |
| Вес (кг) | 41 |
| Варіант | Пара 1090i |
| Вид | Гантелі |
| Вид замка | Автоматичний |
| Высота | 25,3 см |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 44,4 см |
| Цвет | Чорний;Червоний |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Материал | Метал;Сталь;Пластик |
| Особенности | Регулювання ваги |
| Покрытие | Порошкове покриття |
| Назначение | Силові тренування |
| Размер | 2x41 |
| Тип | Набірні |
| Толщина (мм) | x 24,2 x |
| Форма грифа | Пряма |
| Ширина | 24,2 см |
- Цена: 47 738,90 ₴


